Le Prao Plage
Nog niet geclaimd4.1 (1,219)La Nartelle, Sainte-Maxime, Côte d’Azur, Frankrijk
Gecontroleerd door sunbedly op 26 juli 2026
vanaf EUR 38 / bedje met parasol, per dag
Zoals de club het omschrijft: per mattress and parasol per day, 2026 season (double bed EUR 90)
Over deze beachclub
Le Prao is een van de oudere privéstranden aan de Riviera, gelegen op het zand van Nartelle ten oosten van Sainte-Maxime, en het is geleidelijk aan gerenoveerd in plaats van vervangen. De omgeving doet het meeste werk: fijn, licht zand, water dat ondiep en turkoois blijft tot ver uit de kust, en een uitzicht over de golf naar Saint-Tropez. De club heeft een rooftop op een niveau boven het strand, wat hier ongebruikelijk is en het een tweede, stillere uitkijkpunt biedt voor zonsondergangdrankjes als de ligbedden leeg zijn. Het koken draait om de grill, met wilde vis en hoogwaardige sneden die eenvoudig worden bereid, en er is een loungebar en een snackkaart voor iedereen die niet voor een volledige lunch kiest. De servicelijst is breed voor een strand van deze omvang: een ruimte voor schoonheids- en behandelingen, een boetiek, valetparking bovenop een beveiligde privéparkeerplaats, wifi, douches, watersporten vanaf het zand en ligplaatsen voor gasten die per boot aankomen, plus aangepaste toegang. Paddleboarden in de ochtend en een DJ of live-optreden in de avond vormen het boekende van een vrij lange dag. Het seizoen loopt van de lente tot het einde van september, en augustusweekenden moeten ver van tevoren worden geboekt.
Voorzieningen
- Restaurant
- Bar
- Bediening aan je bed
- Douches
- Parkeren
- Wifi
- Massage
- Watersport
- Steiger
- Toegankelijk
- Winkel
- DJ
Openingstijden
Seizoen loopt ongeveer van 10 april tot 30 september; dagelijks geopend in het seizoen (de website van de club zelf publiceert geen dagelijkse openingstijden)
Is dit jouw club? Claim deze pagina en zet je eigen prijzen erop.
Claim deze clubsunbedly-reviews
— (0)
Google-reviews
4.1 / 5 (1219)
Reviews
Nog geen reviews. Deel als eerste jouw bezoek.
Andere beachclubs in de buurt
Zelfde kust, andere sfeer.
Mahi Plage
La Nartelle, Sainte-Maxime, Côte d’Azur
Restaurant · Bar · Bediening aan je bed · +8
Chez Max Beach
La Nartelle, Sainte-Maxime, Côte d’Azur
Restaurant · Bar · Bediening aan je bed · +3
Loulou Ramatuelle
Pampelonne beach, Ramatuelle, Côte d’Azur
Restaurant · Bar · Cabana’s · +11
Vragen over Le Prao Plage
- Wat kost een bedje bij Le Prao Plage?
- Een plek bij Le Prao Plage begint bij vanaf EUR 38 / bedje met parasol, per dag. De club bepaalt zelf de tarieven en in het hoogseizoen kunnen die anders liggen, dus zie dit als startprijs en niet als offerte.
- Wanneer is Le Prao Plage open?
- Seizoen loopt ongeveer van 10 april tot 30 september; dagelijks geopend in het seizoen (de website van de club zelf publiceert geen dagelijkse openingstijden)
- Moet ik vooraf reserveren bij Le Prao Plage?
- In juli en augustus zijn de goede rijen snel weg, dus vooraf regelen loont. Stuur hier een aanvraag, de club bevestigt rechtstreeks, meestal via WhatsApp.
- Hoe bereik ik Le Prao Plage?
- Bel, app of mail ze rechtstreeks vanaf deze pagina. De meeste beachclubs reageren het snelst op WhatsApp.
- Waar ligt Le Prao Plage precies?
- Le Prao Plage ligt in La Nartelle, Sainte-Maxime, Côte d'Azur. Gebruik de kaart op deze pagina voor de route van deur tot deur.








