Tropicana Beach Club
Nog niet geclaimd4.4 (811)Torremolinos, Costa del Sol, Spanje
Gecontroleerd door sunbedly op 26 juli 2026
Vraag de prijs van vandaag
Over deze beachclub
De club is een van de oudere namen op het strand van Carihuela en houdt een traditioneel Andalusisch menu aan. Gepubliceerde gerechten zijn onder andere sardientjespiezen voor 7,50 euro, Malaga-witte garnaaltjes voor 18 euro, blauwvintonijn voor 28 euro en rijstgerechten van 18 tot 25 euro per persoon voor een minimum van twee personen. Cocktails variëren van 9 tot 11 euro en een klein glas getapt bier kost 2,50 euro. Op het zand bieden strooien parasols schaduw. Er is live muziek in de avonden. De openingstijden zijn dagelijks van 12:30 tot middernacht. De prijzen voor ligbedden worden niet online gepubliceerd.
Voorzieningen
- Restaurant
- Bar
- Bediening aan je bed
- Kinderhoek
Openingstijden
Dagelijks 12:30–00:00
Zo kom je er
Is dit jouw club? Claim deze pagina en zet je eigen prijzen erop.
Claim deze clubsunbedly-reviews
— (0)
Google-reviews
4.4 / 5 (811)
Reviews
Nog geen reviews. Deel als eerste jouw bezoek.
Andere beachclubs in de buurt
Zelfde kust, andere sfeer.
La Caleta Beach Club
Torremolinos, Costa del Sol
Restaurant · Bar · Bediening aan je bed · +1
Horno Beach Club
Torremolinos, Costa del Sol
Restaurant · Bar · DJ · +3
Playa Miguel Beach Club
Torremolinos, Costa del Sol
Restaurant · Bar · DJ · +3
Vragen over Tropicana Beach Club
- Wat kost een bedje bij Tropicana Beach Club?
- Tropicana Beach Club heeft geen tarieven gepubliceerd, daarom staat er "prijs op aanvraag". Stuur de club een bericht, dan hoor je de dagprijs.
- Wanneer is Tropicana Beach Club open?
- Dagelijks 12:30–00:00
- Moet ik vooraf reserveren bij Tropicana Beach Club?
- In juli en augustus zijn de goede rijen snel weg, dus vooraf regelen loont. Stuur hier een aanvraag, de club bevestigt rechtstreeks, meestal via WhatsApp.
- Hoe bereik ik Tropicana Beach Club?
- Bel, app of mail ze rechtstreeks vanaf deze pagina. De meeste beachclubs reageren het snelst op WhatsApp.
- Waar ligt Tropicana Beach Club precies?
- Tropicana Beach Club ligt in Torremolinos, Costa del Sol. Gebruik de kaart op deze pagina voor de route van deur tot deur.







